10 порад, що збережуть "життя" Вашого матраца надовго. в місті
Навіть маленькій дитині відомо, що правильна постава несе в собі не тільки естетичну красу, але і здоров'я. Однак, знайти і купити хороший якісний матрац, який пропонує інтернет-магазин меблів Мекко, це всього навсього половина того, що варто враховувати в хорошій службі виробу. Дуже важливо правильно ним користуватися в майбутньому. З одної сторони, що може бути особливого в користуванні матрацом - ліг і спиш. Однак, є маленькі секрети, які допоможуть вам зберегти приємний первозданний вигляд спального атрибуту і продовжити термін "роботи".
Зверніть увагу, що матрац необхідно зберігати, транспортувати та експлуатувати тільки в горизонтальному лежачому положенні, а вже тим більше, його не рекомендується, перегинати, згортати, надавати механічний вплив від краю до середини. Це загрожує пошкодженням внутрішньої структури виробу. Як вже говорилося, перевезення здійснюється вручну горизонтально на твердій ідеально рівній поверхні.
Також, варто придивитися до розмірів особистого матраца. Матрац і ліжко повинні бути однакової довжини і ширини, збігаючись по практично всім параметрам. В інструкції виробника можна знайти граничну вагу і навантаження вподобаної моделі матраца.
Як ми вже казали, важливо, щоб матрац лежав на ідеально рівній опорі. У використанні нашумілих ортопедичних решіток також є свої тонкощі: необхідно точно слідувати вказаним параметрам планок і решіток, дотримуватися всіх відстаней. Воно в свою чергу повинно бути не більше 8 см, а самі вигнуті планки - близько 4,5 см.
Жорстке або м'яке - найкраще! Ступінь щільність і твердості матраца залежить від фізичних показників наповнювача. Щоб він не м'явся в клубки або клаптики, слід час від часу міняти його положення в залежності «голова-ноги». Після покупки, це слід робити раз на місяць, потім можна дотримуватися періодичності в раз на квартал. Завдяки подібній техніці, деформовані з часом частини будуть відновлюватись за час їх не використання.
Не перевертайте матрац в поодинці. По-перше, у вас нічого не вийде, так як матрац досить важкий. По-друге, навіть, якщо у вас це вийде, не факт, що матрацу при цьому не буде гірше.
Поверхня матраца повинна використовуватися однаково активно по всій площі - це запобігає її від рубцювання і кошлатання, деформаційних ям. Діти з радістю повеселяться на новому матраці. І нехай! Тільки стрибати строго настрого забороняється. На жаль, навіть багатошаровість не врятує пружини матраца від настільки несподіваних навантажень.
Якщо помітили невеликі складки на поверхні матраца - не лякайтеся, вони легко «прибираються» руками.
Захистити матрац від пилу допоможе підматрацник (в якості нього можна використовувати старе простирадло). Він закриє доступ пилу з підлоги до тканини матраца.
Меблевий пил легко видаляється спеціалізованим пилососом, при подібному регулярному сухому чищенню матрац довго збереже свою форму і функції, усадка чохла буде проходити куди комфортніше.
Хімії та рідинам не місце на матраці! «Природно!» Скажете ви. Незважаючи на це, багато хто, навіть не замислюючись, беруть із собою на новий матрац ацетон або водень, а також сушать матрац праскою, чого точно не слід робити. Таким чином, ми підібралися до наступного правила - сушка матраца повинна відбуватися тільки під відкритим потоком повітря. Якщо у вас не так достатньо бажання і часу для щотижневих «генеральних» чисток матраца, то придбайте милий домашній наматрацник. Він не дозволить зайвому пилу і бруду, а також волозі і воді проникнути в середину наповнювача матраца і скоротити термін його служби. В залежності, який тип наматрацного покриття вас цікавить, можна варіювати жорсткість матраца і контролювати гігієну.
Паспортний документ матраца необхідно зберегти, щоб при зверненні в сервісну службу, ви мали можливість скористатися гарантійним талоном. Тим не менш, гарантія не покриває:
- Оббивку і деталі декору, які використовувалися неправильно; - псування каркаса в результаті перегину;
- Псування товару через використання непередбачуваних місць, відведеного під ліжко, диван;
- Псування у зв’язку з неправильною експлуатацією;